| rebecutza12345 a întrebat:

Hei! In vara imi voi face parul colorat. Dar inca nu sunt horatara cu ce si ce culoarea
Am parul castaniu, si as vrea sa-mi spuneti ce culoare se potriveste pentru acesta si cu ce mi l-as putea colora, spray sau nuantator?
Funddaa

Răspuns Câştigător
| ninaelenadobrev a răspuns:

Eu zic mai bine nuamtator pe piata sunt cele de la loncolor si de la movie colors la care parul nu trebuie decolorat deci e safe happy

2 răspunsuri:
| AlexaCassandra a răspuns:

Rosu ti se potriveste(ai parul ca al meu, si eu am incercat), cu nuantator da mai bine. Funda?