| Daddyy a întrebat:

Hei..Maine am teza la mate. si sunt asa stresat si nu stiu ce sa fac... nu prea stiu eu mate laughing dar cat de cat stiu... ziceti-mi cu pot sa scap de stres si sa fiu calm. happy [Funda]

Răspuns Câştigător
| Flory_4599 a răspuns:

In primul rand, nu te mai gandi la teza. Asculta muzica preferata, vezi un film, iesi pe afara sa te plimbi, chiar daca e noapte si tot asa. Fa tot ceea ce iti place si tot ce te relaxeaza.De asemenea, poti vorbi cu colegi sau prieteni, care te pot incuraja si care te pot calma. Gandeste-te la cel mai optimist lucru posibil si axeaza-te pe el. Lasa stresul sa dispara si o sa reusesti. Trateaza totul de sus. Nu lasa sa te afecteze. Viata nu se termina la teza asta.

5 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Drogeaza-te! e cel mai bun calmantwinking

| TotEuMa a răspuns:

Da o bere p gat rolling on the floor))

| Jaffa_Marius_1993 a răspuns:

da o laba

| Jaffa_Marius_1993 a răspuns:

Da o laba

| Twep a răspuns:

Fumeaza o tigara!laughing