| Xonia a întrebat:

Maine dau teza la mate:-s
ziceti-mi si mie cum sa fac sa ma concentrez mai bine pentru ca atunci cand am foaia in fata numai stiu nimic si imi este foarte frica

Răspuns Câştigător
| DiDi a răspuns:

Mananca o ciocolata inainte si gandeste-te ca e un simplu test, nu trebuie sa ai emotii!happy

7 răspunsuri:
| Geo_6214 a răspuns:

Buna!
Incearca sa nu iti mai fie frica, atata timp cat ai invatat chiar nu ai de ce sa iti fie frica. Incearca sa faci ceva relaxant in seara asta.
Am un prieten care mi-a multumit ca m-am jucat cu el in ziua dinaintea examenului pentru ca s-a linistit si a fost mult mai relaxat a doua zi.
Incearca sa faci ceva care iti place si care te-ar face sa uiti de teza, iar maine inainte de teza gandeste-te ca stii totul si ca vei face teza de nota 10.
Sa fii atent la exercitii, sa nu le gresesti ( eu le greseam pe cele usoare din neatentie, iar pe cele grele le faceam corect ).
Bafta maine la teza! Sa iei 10.
P. S. Cred ca ai putea sa mananci maine cand pleci de acasa cateva tablete de ciocolata ca sa ai energie.

| AcI a răspuns:

Inainte sa dau o teza sau o lucraerea eu ma relaxez ascultand muzica si ma concetrez ff bine la teza/lucrearea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna iti spun eu ce sa faci sa iai pixul in mina si sa revii la putere si sa arati tuturor ca tu poti sa ai nota cea mai mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi calm si vei reusi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana la urma cat ai luat la teza?laughing puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistita si nu te stresa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistita nu te grabesti si reusesti. nu este greu daca ai invatat