| Sweetcookym a întrebat:

Hei! Mi-am pus facebook-ul in Engleza si tot n-am primit noile emoticoane(browser Opera). Ce sa fac ca sa primesc noile emoticoane?

5 răspunsuri:
| AnonimaB100160 a răspuns:

Care noi emoticoane

| AnonimaB100160 a răspuns (pentru AnonimaB100160):

Alea cu feeling iti arap acolo la stare

| Sweetcookym explică (pentru AnonimaB100160):

Noile emoticoane, adica acelea care ne apar pe telefon: flori, dislike, inimi, etc.

| AnonimaB100160 a răspuns (pentru Sweetcookym):

Alea nu cred ca iti apar daca ai fb in engleza, dar le poti descarca si pe calculator. Stiu un program pe google chrome, dar tu ai opera...

| Sweetcookym explică (pentru AnonimaB100160):

Http://www.tpu.ro/......dau-funda/ :) acum mi-am instalat Chrome