| anonim_4396 a întrebat:

Hei, pentru cei ce aveti instalat programul "Windows Movie Maker", v-a dat virusi sau ceva de genu?

6 răspunsuri:
| LuMix a răspuns:

Câteodată mi-a dat

| kameleonic a răspuns:

Programul Windows Movie Maker este instalat o data cu windowsul.Nu este vitusat!

| raresm99 a răspuns:

Depinde de unde l-ai downloadat.

| JustCooL a răspuns:

Nu are virus este instalat odata cu orice windows
Este un bug... se mai intampla uneori este detectat ca Trojanwinking

| anonim_4396 explică (pentru JustCooL):

Eu una nu il am si l-am cautat peste tot asa ca l-am descarcat si o data cu el s-a mai descarcat ceva si cand faceam un video dupa 10 minute aparea o chestie si se bloca

| tomoiagaioan a răspuns:

Nu
mie imi merge f bine si nu imi indika virusi!
sper ca te-am ajutat!