| BalonnasheDeSapun a întrebat:

Hei stiu cateva modele de bratari
-shambala
-bratarile prieteniei simple, cu linii si valuri
dau funda pentru cel care imi spune si alte modele in afara de astea si restul... caci cele ale prieteniei sunt multe. alte modele cu bile impletite nu stiu ganditi-va dau funda pentru cel care imi zici minim 10 tipuri cu liniute daca se poate:
-shambala
-prieteniei
-cu bile. etc fara linkuri in alte limbi sifara : " cauta pe youtube " spune-mi doar feluri

1 răspuns:
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Mai exista bratari care au tot felul de pietricele pe ele asezate in forma de floricica si ele sunt din metal sau bratari ce pot reprezenta serpi cu sau fara pietricele.
Bratarile pot reprezenta orice depinde de imaginatia ta si ce model te aranjeaza.
Te pup, pa pa! :*