| didi12 a întrebat:

Acum ceva ani, vreo 6, era pe minimax un desen animat care il dadea doar de Craciun.Era vorba despre o fetita care avea pe mama sa bolnava.Si ii placea sa patineze, tocmai de aceea a castigat nu stiu ce concurs.Stie careva cum se numeste? Funda:*

Răspuns Câştigător
| iamthebest a răspuns:

Benjamin si Printesa Ghetii. asta?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RфZaημtzα a răspuns:

Printesa Gheturilor.E superb intr-adevar.

| Miha33 a răspuns:

Și ai găsit un site de pe care să îl downloadezi? Aș vrea și eu pentru că am căutat, dar nu am gasit niciunul... Și chiar vreau să revăd filmul. Mi-a plăcut enorm! love struck!
Bye wave`

| didi12 explică (pentru Miha33):

Nu.Si eu am cautat, dar nu am gasit.sad
Si mie mi-a placut foarte mult.