| Cher22 a întrebat:

am auzit de la o colega ca Justin Bieber ar veni in Romania. Cine stie orce informatie despre acest subiect plsss ajutati-ma pentru ca sunt mare fan. ( ma intereseaza cel mai mult unde concerteaza si cand ). FUNDAA

3 răspunsuri:
| alwaysStyles a răspuns:

Uite justin bieber AR PUTEA CONCERTA IN ROMANIA! uite ce trebuie sa faci casa vina in Romania http://www.profm.ro/......ia-6504757 si spune-le si colegilor tai sa il voteze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai Justin Bieber ar dona bani sau ar veni in Romania s-a doneze bani pentru copii sinistrati, bolnavi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jastin bieber concerteaza in pitesti pe 26 ianuarie