| 000TeoDora12 a întrebat:

Am auzit de la prieteni ca a aparut o noua retea de socializare Wassup si e in voga, tocmai mi-am facut cont dar nu stiu ce pot sa fac pe Wassup. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Alexandra_Neagu_1996 a răspuns:

Whatsapp'ul este pentru Nokia, Blackberry, Android, Windows Phone si iOS. Este un fel de chat gratuit; il instalezi si poti vorbi cu persoanele care au si ele; trebuie doar sa bagi numarul de telefon; poti vorbi in scris, inregistra mesaje, trimite poze sau clipuri. happy

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e o retea de socializare e doar un simplu chat ca skype ul sau messenger

| Dastlast a răspuns:

Se refereau la un messenger pentru smartphone pentru Android si iOS. Ii zice Whatsapp. Nu este retea de socializare, este ceva in tipul Yahoo Messenger.