| LovehopeTrust a întrebat:

tot am auzit de aceste "trend-uri" de pe twitter mai exact ce este acest trend? eu de abia acum cateva zile mi-am facut cont pe twitter si as vrea sa ma familiarizez cu aceasta retea de socializare mai bine... FUNDAA:X

3 răspunsuri:
| Armyanka a răspuns:

Twitter nu este in trend... nici myspace, facebook e cel mai in trend acum.

| LovehopeTrust explică (pentru Armyanka):

Nu ma referam ca este la moda ma refeream la faptul ca pe twitter este un fel de activitate sau nu stiu ce e ( din cauza asta am postat intrebarea) care se numeste '' trend'' ...la asta ma refeream.

| Armyanka a răspuns (pentru LovehopeTrust):

Aaa,pai pe twitter thinking postezi de exemplu "la shopping prin Bucuresti"... ce faci tu in ziua respectiva. thinking