| GodSavedTheCat a întrebat:

Hei, TPU!
Am si eu o intrebare referitoare la Sims 2 University.Am instalat tot jocul cu tot ce-i trebuie, dar cand vreau sa-l pornesc imi da un mesaj de eroare care suna asa :"Please ensure the sims 2 university disc is in the drive select ok and restart the application". Ce trebuia sa mai fac?

2 răspunsuri:
| nutuxcristian a răspuns:

Apasa click dreapta pe Daemon Tools-ul de langa ceas, din bara de la start, si dai pe: Dispozitive virtuale > Monteaza Imaginea. Apoi alegi tu din casuta aparuta, imaginea din folderul cu jocul.winking Succes!

| AnaCelebrity4Ever a răspuns:

Asa imi apare si mie, asa ca inseamna ca nu l-ai instalat cum trebuie