| PaulaA95 a întrebat:

Mi-am instalat Sims 2 (multumesc celor care m-au ajutat) si Nightlife...Astazi am incercat sa instalez University, am folosit daemon tools insa cand se termina de instalat imi spune:,, Please ensure The Sims 2 University disc is in the drive, select OK and restart application". Ce pot face? Dau fundita cui ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Trebuie sa ai un crack probabil pe imaginea (cd-ul virtual)cu sims 2, crack-ul se copiaza in directorul/fisierul unde ai instalat jocul(doar dupa ce ai instalat jocul din formatul "imagine"). Dupa aceea dai click pe executabil si iti va deschide jocul...simplu nu?