| KisaragiSaya a întrebat:

Bănuiesc că sunt persoane care urmăresc anime-uri de ex. Naruto Shippuden. Știți episodul acela în care se spune despre Karin și Nagato că fac parte din clanul Uzumaki pentru trăsătura lor specială ( adică părul acela roșu ), păi mă gandeam Sasori nu este și el un Uzumaki? Mereu m-am întrebat asta -.- voi ce credeți?

2 răspunsuri:
| NeluFerchi a răspuns:

Pai sasori era din satul nisipului si nagato din al ploii, nu se spune nimic de el; dar oricum nu mai e de mult