| Panteraa a întrebat:

Cand deschid google chrom stiti ca arat 8 ferestre cu cele mai vizitate pagini. Cum pot sa mai adaug una? Am sters una care nu imi trebuia si a ramas locul ei liber si nu stiu cum sa pun alta in locul ei. Dau funda. PS: Chiar daca intru de mai multe ori pe acel site care vreau sa il pun tot nu imi apare.

5 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Trebuie sa dai click dreapta pe fereastra-edit si scrii numele site-ului(adresa, ex:www.TPU.ro)

| Panteraa explică (pentru Magnifico):

Cand dau clic dreapta nu imi scrie nimic de edit. sad

| kossmykossmyn a răspuns:

Dai clic pe acea casuta libera si o sa iti apara sa pui acea pagina acolo uh o pui si gatawinkingwinkingwinking

| Panteraa explică (pentru kossmykossmyn):

Nu pot da clic. Imi arata casuta transparenta si cand dau clic nu se intampla nimic sad

| DaFreakz a răspuns:

Buna, il adaugi la favorite, si daca te uiti atenta in dreapta de tot daca ti mouse-ul acolo, iti apare ceva mai sters apesi acolo, va fi o pagina noua happy, intri la favorite si tragi pagina acolo. In caz ca cele opt casute sunt toate pline. Eu asa fac. happy sper ca te-am ajutat.