| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU:* ce programe de editat poze stiti?
dar sa fie dinalea mai mistoo cu efecte etc. si care stiti ca merg downloada-te si chiar programe pe care le folositzi:X
funda.

Răspuns Câştigător
| TraficDeMentosane a răspuns:

Adobe Photoshop este clar ce; mai bun, dar e mai greu de folosit daca esti incepatoare. In rest eu mai folosesc Photoscape si Photo instrument. [ le folosesc in scopuri deferite ]

11 răspunsuri:
| Dubaster a răspuns:

Adobe Photoshop
http://adobe-photoshop.en.softonic.com/
E cel mai bun!

| vali1985 a răspuns:

Movie maker.

| ghiolbitza a răspuns:

Eu folosesc Picasa 3... e fratele mai mic al lui Adobe photoshop, e gratis de downloadat si e usor de folosit...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pizzap
photoscapeul
photoshop
paint

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Paint,photoshop,photocapeul,pizzap,

| Andrei123654789 a răspuns:

Cel mai bun si care imi place e Photoscape se descarca gratuit si e foarte bun.La fel de bun este si funphoto poti sa pui fata ta pe orice corp vreilaughinge foarte tare. Funda?happy

| TheBesT91 a răspuns:

Pai incearca cu photoshop variante mai noi... sunt destule!big grin

| myrakary36 a răspuns (pentru TheBesT91):

Dar nu este fain photoshop

| TheBesT91 a răspuns (pentru myrakary36):

laughing) daca nu-ti place tie asta nu inseamna ca altcuiva nu i-ar placea, corect?happy

| Deeutsaaa a răspuns:

PhotoScape happy Eu il folosesc des sh e sh mistohappy Sh poti sh sa'l downloadeziwinking

| RazvanHDd a răspuns (pentru Deeutsaaa):

Invata sa scrii normal nu numai cu "sh".