| EuDarii a întrebat:

Cine stie cum se numesc pozele acelea cu fete (intr-un fel in creion) care se pun la coperti pe facebook la pagini.si unde pot gasi ..Sunt asa in alb si negru, fashion ..Nush exact cum sa explic!
Fundaa!

5 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Păi intri la google, scrii "girl", apoi în stânga apeşi "Images" şi, după ce se afişează imaginile, mergi mai jos şi apeşi "line drawing". Apoi alegi din cele ce se afişează... Baftă!

| thegatekeeper a răspuns:

Desenele respective se numesc crochiuri. In engleza le zice "sketches", iar pentru ce cauti tu, poti gasi cautand "fashion sketches".

| Alleza a răspuns:

Cred ca stiu la ce te referi, dar nici eu nu stiu unde le poti gasi. :-shttp://www.facebook.com/....../photo.php http://www.facebook.com/....../photo.php

| LoveMary a răspuns:

Intra pe weheartit.com si scrie la search girl drawn. Funda? big grin

| locacita1198_1388 a răspuns:

Intra pe weheartit.com si baga la search :" girl " sau " draw girl " sau orice vrei tu! funda?:d