| AleeeM a întrebat:

happy
cum se anuleaza/sterge un cont de pe DeviantArt?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| βÚβÚ a răspuns:

Salut!

Si eu am avut cont si l`am sters, acum am facut altul. o sa-ti zic exact pasii. Te loghezi, te duci la profilul tau si dai click pe avatarul tau (ca si cum ai incerca sa il editezi). Te va duce apoi pe o pagina unde poti face setari, iar tu trebuie sa dai la " Deactivation ", citesti ce scrie acolo (daca vrei laughing ) apoi dai pe : Yes, deactivate my account!

Ca sa ajungi la setari acolo, cred ca exista si alta cale dar eu dadeam mereu pe avatarul meu si ma ducea happy Sper ca te-am ajutat big hug Bafta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mai ajutat mersi