| SexyBlue a întrebat:

Daca sa zicem ca mi-am facut un cont de facebook acum foarte mult timp si n-am mai intrat absolut deloc pe el se sterge/anuleaza?

Răspuns Câştigător
| Ceriik a răspuns:

Nu se sterge, doar daca selectezi o anumita optiune.

7 răspunsuri:
| d3men7zel a răspuns:

Nu se sterge, daca vrei sa scapi de el ii faci raport si spui ca nu mai este al tau ca ti s-a furat si ti-l anuleaza ei laughing funda?

| OMEGALIN a răspuns:

Nu stiu dar in caz ca nu poti intra pe cont, incearca sa schimbi parola

| SexyBlue explică:

Din potriva chiar as vrea sa nu-l mai am laughing

| OMEGALIN a răspuns (pentru SexyBlue):

Atunci cred ca il poti sterge...

| Biutzamagic a răspuns:

Buna,in nici-un caz nu se sterge sau anuleazahappy funda?

| AmiraGodan a răspuns:

Nu se sterge. Trebuie sa intri in cont si sa-l stergi tu.

| RodicaaPn a răspuns:

Nu, nu se sterge nici nu se anuleaza. poti fii calm/calma si sa iti folosesti contul'l in continuare.