| Sănduțța a întrebat:

Dati-mi niste filme interesante, ca Despicable Me 1-2, Scoala Monstrilor, Hotel Transilvanya, daca e mai bine filme Disney sa fiee! happy Funda si vot

3 răspunsuri:
| Elisa512 a răspuns:

Ice age
the lorax
ralph strica-tot
madagascar (1, 2,3)
brave
strumfii 1,2
the croods
epic
escape from planet earth
Not Born to Be Gladiators
frankenweenie
rise of the guardians
zambezia
paranorman
tangled

le poti vedea pe site-ul http://cinemaxx.rs/browse-filme-animatie-online-videos-1-date.html cu tot cu subtitrare in romana

| Aldea_Ana_Maria_1992 a răspuns:

Mie imi plac:The smurfs 2, The Croods, Escape from Planeth Earth, Madagascar 3:Europe's most wanted, Frankweenie si pe astea le gasesti aici:http://cinemaxx.rs/browse-filme-animatie-online-videos-1-date.html

| Chichi155 a răspuns:

Buna! mie personal imi plac astea: comapania monstrilor( e primul film din serie, universitatea monstrilor este al 2lea), rio, aventurile lui samy, neinfricata. Si daca iti plac si cele de pe Disney Channel iti recomand 16 dorinte, frumoasele de la laptarie(cow belles)