| Adriana_8630 a întrebat:

Dati-mi niste filme interesante de la disney pleaseeeee, filme nu desene)

7 răspunsuri:
| Radaa a răspuns:

High School Musical 1 2 si 3
The Cheetah Girls 1 2 si 3
Cow Belles
Jump In!
Camp Rock 1 si 2
Dadnapped
Hatching Pete
Princess Protection Program
Wizards of Waverly Place: The Movie
Starstruck
Den Brother
Avalon High
Harriet the Spy: Blog Wars
16 Wishes
Lemonade Mouth
Sharpay's Fabulous Adventure
Go Figure
Twitches 1 si 2
e cam tot ce stiu sper ca am ajutathappy

| Cristinutzaa2806 a răspuns:

Dadnapped(rapirea tatalui),den brother, go figure, hatching pete

| Céline7 a răspuns:

Uite cateva : Bafta charlie, H2o,Hannah Montana, Magicienii din Waverly Place, Totul pentru dans! Astea sunt preferatele mele sper sa-ti placa!

| didi24mai2003 a răspuns:

Bona mea e un vampir, Intalnire cu un vampir, Totul pentru dans.

| adriancraiescu a răspuns:

Nini.

| Rox_1967 a răspuns:

Acum ca suntem in preajma craciunului ai putea sa te uiti la "the polar express" dar nu cred ca e cazul ca l-a vazut deja toata lumeabig grin uita-te la megamind, planet 51, igor, animals united. nu stiu daca sunt marca disney dar sunt cu personaje animatehappy