| Bebiix a întrebat:

happy De ce nu-mi pot schimba numele la facebook? straight face L-am mai schimbat de 3 ori pana acum, dar am prieteni care si-l pot schimba zilnic. La mine de ce nu merge? sad Cand intru la setarile contului, nu-mi pot schimba numele deoarece am de ales doar intre variantele de nume pe care le-am avut deja, de ce nu pot pune altul nou? straight face

Răspuns Câştigător
| andryoo1 a răspuns:

intreaba-l pe Mark Zuckerberg, fondatorul Facebook-ului.El sigur va rezolva problemawinking... ceva funda?big grin

| AndreeaIonela29 a răspuns (pentru andryoo1):

Si eu am aceasta problema, ajutati-ma imi apare o lista cu numele de pana acum dar nu-mi pot pune altulsad

3 răspunsuri:
| DeeaAndreea_5723 a răspuns:

Si mie m-i s-a intamplat la fel, dar pe Facebook nu poti sa-ti schimbi numele decat de 3 ori!

| miry95 a răspuns:

Nu stiu. eu nu pot sal schimb deloc