| anonim_4396 a întrebat:

Heiii. am mare nevoie de ajutor. Nu stiu in se ma costumez de Halloween. Dar nu dati idei de genul vrajitoare. sau vampir, sau zombi, astea sunt cele mai folosite. Vreau ceva mai frumossi usor de gasit /facut! Funda :d

Răspuns Câştigător
| EaNuStieTot a răspuns:

Incearca gangan style! e chiar haios :)) http://www.youtube.com/watch?v=_jW5hOI6L7s
Sau asa ceva http://www.youtube.com/watch?v=lPooNUavQtA&feature=g-all-u
pe youtube sunt o gramada de idei :p
altceva... poti incerca o pisicuta rea :)) sau iatzi niste blugi negri rupti o bluza iarasi cu ceva gen halloween si fatzi un machiaj mai emo folosestetzi imaginatia cauta ceva interesant prin hainele vechi;)

| gabriela1150 a răspuns (pentru EaNuStieTot):

Mersii mult. dar tocmai mi-a venit o idee. daca gen mi-as lua o pereche de blugi taiati si cu o pereche de tenisi si o sapca de aia, mai mare ..ar fi ok? thinking

3 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Costumeaza te n Basescu!laughing

| gabriela1150 a răspuns (pentru VadTot):

Pe bune. daca ai chef sa faci misto, te rog nu fa aici! :d