| anonim_4396 a întrebat:

M-am indragostit de anime-ul Kaichou wa maid-sama. Cam cate episoade are? Am urmarit 28 pana acum. Si daca este inca in creare, cam cand apare fiecare episod?

10 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Are doar 28 de episoade, şi un singur sezon. Dar, din mangă ar rezulta că s-ar putea să mai apară un sezon.
Deşi nu cred.
http://mangafox.me/manga/kaichou_wa_maid_sama/
Sărbători fericite!

| anonim_4396 explică (pentru positivity):

Am aflat chestia asta cam peste o saptamana mai tarziu... daca autorul este bun... va face asta.si:ms la fel

| Frau a răspuns:

Si mie mi-a placut tare mult! Are numai 28 de episoade si din cate am inteles nu va aparea sezonul 2. :(
Iti recomand sa citesti manga, pentru ca acolo totul este mult mai detaliat: Usui si Misa formeaza un cuplu, se vorbeste mai mult despre familia lui, iar mai pe la sfarsit Usui pleaca in Anglia si este nevoit s-o paraseasca pe Misa... Manga este ongoing, deci abia astept sa vad ce se mai intampla :))
http://mangafox.me/manga/kaichou_wa_maid_sama/

| anonim_4396 explică (pentru Frau):

Nu-i corect! Noi vrem episoade, nu manga! Adica si paia o vreau, dar episoadele sunt mai asa... stiii

| Frau a răspuns (pentru anonim_4396):

A fost facuta o petitie acum ceva timp in care se cerea sa se faca sezonul 2, dar nimic... este un anime foarte tare dar e pacat ca nu-l mai continua sad

| anonim_4396 explică (pentru Frau):

Da... Mi-au placut multe... Dar nu inteleg de ce Misaki isi ascundea sentimentele laughing

| Frau a răspuns (pentru anonim_4396):

Pt. ca era incapatanata si nu voia sa recunoasca ca-l place. In manga ii spune de fapt ca il iubeste laughing

| anonim_4396 explică (pentru Frau):

Stiu! laughing Si a primit al doilea pup :X

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Id-ul meu: komy. komery

| Adevarul124321 a răspuns:

Vor fi 64 de ep, daca vreti sa apara trebuie sa votam