| Flöricicä a întrebat:

Maine este ziua unei profesoare indragite din scoala, face 41 de ani si ca intotdeauna, se mai dau cadouri. Vreu sa ii fac o felicitare frumoasa dar nu stiu ce sa scriu in ea.As vrea niste urari pentru. dumneaei, dar mai frumoase, ca este profesoara de limba romana... FUNDA!

Răspuns Câştigător
| XxXFBIXxX a răspuns:

Dac-as putea sa fiu o ceata
Sa ma strecor in casa ta,
Te-as mangaia usor pe fata
Si-un la multi ani eu ti-as ura.
Sper sa ai minte cat mai multa,
Si sanatate si-mpliniri,
Si viata lunga sa-ti ajunga
Sa poti iubi, sa fi iubit
LA MULTI ANI!

Un zambet are puterea de a indrepta totul si de a umple totul de lumina. Sper sa ai parte de cat mai multe zambete in viata… La multi ani!

La multi ani cu sanatate, Domnul sa va dea de toate, poat-un strop de fericire, poate unul de iubire, poate unul de noroc, poate toate la un loc!
sper ca iti place funda plz

0 răspunsuri:
Întrebări recente