| IAmSoDifferent a întrebat:

mi-am facut cont pe Twitter. si nu stiu sa il folosesc :-s mi-am pus poza de profil am incercat sa vorbesc cu vedete. dar habar`n`am cum se mai foloseste. ce inseamna unele chestii si tot asa. deci daca ma poate ajuta cineva. sa imi spuna daca se poate da comenatriu ca la Facebook sau Like si tot asa. pentru cel mai concret raspuns dau funda happy!

1 răspuns:
| SimoDR a răspuns:

Poti sa dai comentarii cate vrei la postarile altora, poti sa "urmaresti" vedetele, dar nu poti sa vorbesti cu alta persoana inregistrata pe Twitter decat daca si acea persoana, la randul ei, te urmareste pe tine.