| Radu_Radu_1987_60k9 a întrebat:

Buna TPU
Eu tocmai mi-am facut cont pe acest cont. :*
Cine ma poate ajuta sa fac la poza de profil de pe facebook 200 de likeuri? Vreau progamul.
Imi doresc asta mult. happy
Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
NU trebuie sa cersesti like-uri,trebuie sa-i lasi pe ceilalti sa te aprecieze, nu sa iti dea like-uri din obligatie.
Un like nu te face sa te simti mai frumoasa, mai deosebita, mai ales cand stii ca l-ai primit din obligatie.
Tu descopera-ti calitatile si bucura-te de ele, nu mai incerca sa faci like-uri!
Te pup!

2 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

La ce te ajuta sa ai 200 de like-uri la o poza? La nimic... nu o sa fii nici mai fericita, nici mai multumita, iti garantez.winking