| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU prieteni,
Ați auzit de anime-ul Kaleido Star? Ei bine nu știu îmi place foarte mult personalitatea Layle-i Hamilton, este deșteaptă, elegantă, perfectă și nu, nu o iubesc în felul acela sînt o fană înflăcărată de a ei, în plus îmi place mult de Yuri Killian și de Leon Oswald care sînt ft. ft. drăguți, în fine îmi puteți da ceva idei despre cum aș putea fi ca dra. Layla fiindcă singură nu reușesc și vreau să învăț niște trucuri care le face ea doar că părinții nici nu vor să audă dar simt că o pot face, unii vor spune că e copilăresc și e ceva de genu "vreau să devin...sirenă H20" nu Eu vorbesc serios vă rog mult ajutațimă doar cu răspunsuri bune! fundă+vot Urgent! scuzați categoria

Răspuns Câştigător
| LittleShyDevil a răspuns:

Doamneelaughing si eu am trecut prin astalaughing Cred ca am vazut anime-ul asta de nu stiu cate ori, sincer! Este foarte frumos, dar sa fim serioase nu putem sa facem asa ceva, as vrea eu! Oricum iti apreciez curajul si indrazneala de a incerca de a fi ca ea.Cred ca nu poti face trucurile ei, dar sa fi o "lady" ca ea cred ca vei reusii oricand! Bafta! happy

| EllaCikka a răspuns (pentru LittleShyDevil):

Mersi mult Mary! Dar nu pot trece peste asta mereu ma gindesc la asta sad

| LittleShyDevil a răspuns (pentru EllaCikka):

Ba da, vei vedea, pana gasesti un alt anime! Serios, vei vedea!

4 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Oricât vei încerca să fii altcineva, nu vei reuşi, deoarece, la un moment dat, adevărata ta personalitate şi gândire va ieşi la suprafaţă vrei nu vrei.
Urmăreşte serialul cu mare atenţie şi vezi cum se comportă Layla. Încearcă să adopţi acel tip de comportament, dacă este benefic, dacă nu, renunţă. Oricum e o fază trecătoare laughing

| HeresyoftheUnknownGod a răspuns:

Cât de pueril şi stupid, nici nu merită alte comentarii.