| LifeIsOverrated a întrebat:

Niste idei pentru Revelion? big grin Am invitat cateva prietene la mine acasa si in afara de filme nu prea imi vin alte idei in minte. Ce am mai putea face o noapte intreaga ca sa nu ne plictisim? Cine imi da cele mai multe idei primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Sadop a răspuns:

Depinde şi de vârsta voastră.
Puteţi face Karaoke, puteţi să vă jucaţi jocuri ca adevăr sau provocare, carţi, întrebări, twister.
Puteţi găti ceva, să dansaţi, să depănaţi amintiri, să vorbiţi despre activităţile din anul 2013.
De cu zi puteţi merge cu plugul la profesori, colegii, cunoştinţe.
Baftă!

3 răspunsuri:
| an0therkid a răspuns:

Faceti karaoke(e haios si distractiv)

| PsychologistT a răspuns:

Organizati niste jocuri amuzante. Cum ar fi Adevar sau Provocare, carti pe pedepse.
Filmele sunt prea plictisitoare pentru noaptea de Revelion.

| paulpetrolistu a răspuns:

De revelion chiar nu sunt recomandate filmele... daca vrei sa faci ceva distractiv, fa de exemplu niste jocuri de grup