| MariKa9 a întrebat:

vreau sa dezinstalez google chrome. dar tot imi spune ca trebuie sa inchid toate filele din chrome. si eu am inchis chiar toate paginile, chiar am dat restart la pc si tot imi spune sa inchid filele din google chrome. de sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dechide managerul de activitati (task manager) du-te la procese si inchide acolo tot ce tine de chrome

| MariKa9 explică (pentru anonim_4396):

Dar mai am o problema... eu tot intru pe google chrome. si cum intru pe o pagina sau pe pagina principala zice ''conexiunea nu este privata'' si noi intra nici pe internet explorer cala fel zice// si arata un lacatel rosu, cu aceasta problema ma confrunt de ieri. va rog eu muult. ceva idei?

2 răspunsuri:
| MrLevy a răspuns:

Intra in task manager si dai la procesele ascunse in fundal