| Buldog1 a întrebat:

Hei TPU vreau si eu niste bilete la pariuri pentru duminica dupa ora 4. Nu trebuie sa fie toate in aceeasi zi va rog frumos dau funda.Doar daca stii sa faceti bilete si nu e prima oara cand incercati.

9 răspunsuri:
| Vektor a răspuns:

Citeste si tu regulamentul de joc al pariurilor si vei invata singur cum se pun biletele.
cauta pe net: pariuri, biletul zilei, etc si vei gasi

| BTWIN a răspuns:

Vrei sa te imbogatesti pe spinarea noastra? laughing

| kar1GaNNN a răspuns (pentru BTWIN):

Sigur nu va reusi laughing

| BTWIN a răspuns (pentru kar1GaNNN):

laughing

| Buldog1 explică (pentru BTWIN):

Imi pare rau imi ramasese parola salvata la un prieten si el a pus intrebarea.

| Buldog1 explică (pentru kar1GaNNN):

Imi pare rau imi ramasese parola salvata la un prieten si el a pus intrebarea.

| kar1GaNNN a răspuns (pentru Buldog1):

Aaa, pai trebuia sa mentionezi mai devreme happy ca nu ne-am dat seama.

| Buldog1 explică (pentru kar1GaNNN):

Nu vazusem ca nu am dat la intrebari.