| anonim_4396 a întrebat:

Vreu sa fac o eroare pentru iubita mea in care sa ii spun ca o iubesc mult.

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Eroare sau teroare?
Nu cumva vrei sa-i faci o urare?

| drogh a răspuns:

Nu cred ca ai nevoie de o eroare pentru a-i spune ca o iubesti. Fa-o doar cu VORBE, iar faptele ar fi cu un sarut sau sa o iei de mana. Dar tu esti fata si ai IUBITA?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce vorbește tu?

| xBya a răspuns:

Esti pe invers?

| e7d7n7 a răspuns:

Ce mă?

| george232323 a răspuns:

Cred ca e o eroare in care scrie...

| KenVyQ a răspuns:

U esti lesbi? Ai nume de fata si o,, iubita'' iar daca mai vrei sa pui intrebari pune-le dupa limba romana nu cu nu stiu ce,, erori'' care-ti vin tie asa in cap.

| Radu_Hariga_1988 a răspuns:

Inainte sa pregatesti aceea eroare o suni si ii spui cat de mult o iubesti, o chemi la tine, la usa pui iar un banner frumos te iubesc, iar cand intra sa te gaseasca cu o prostituata mai frumoasa ca ea care sa-i faca o declaratie de dragoste din partea ta.

| Playstation a răspuns:

Prin eroare ar trebui sa fac un virus sub forma unui videoclip in care o sai apare ce vrei tu si dupa aceea i se va da restart pc...