| Mihai_6060 a întrebat:

... Vreu sa-i spun unei fete te iubesc si nu stiu cum poate ma ajuta cineva please! JUTOR! happy

Răspuns Câştigător
| mihai_2762 a răspuns:

Salut!

Daca vrei sa ii spui cat de mult o iubesti cel mai bine te duci la ea si ii spui in fata ce simti cand sunteti doar voi doi. Pur si simplu ii spui te iubesc nu e greu si nu are de ce sa iti fie rusine de ea sau alte chesti. Incercarea moarte nu are doar stii vorba. Odata si odata tot va trebuii sa o faci curaj pentru ca nu are ce sa iti faca doar nu o da in tine ce naiba. Nu ii spune pe mess pentru ca dupa iti va fi greu sa dai ochii cu ea daca esti mai timid asa. Mai bine fa-ti putin curaj si ii spui cand sunteti doar voi 2.

Bafta!

5 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Pai cum ai putut sa ne spui acum la 7820183 de useri cred ca poti sa i spui si ei.

inchipuieste ca santem noi si postezi noua.

| Shinen a răspuns:

Daca iti este rusine sa ii spui in fata, spune- pe mess

| FunkYboy a răspuns:

Daca ai curaj, ceea ce putini baieti au(eu nu am curaj)poti sa ii spu ceva de genu`:"te consider draguta si ma intrebam daca ai vrea sa fim impreuna" (ai grija sa fi singura cand ii spui)

Daca esti timid...aici e mai greu. Daca esti timid, intreab-o pe mess sau treimite-i un mesaj.
Sau, astepti un pic si te tii aproape de ea.incearca sa vezi semne si simptome de iubire din partea ei
Apoi o intrebi pe mess sau pe telefon.Bafta.

fundita?winking

| 009 a răspuns:

Daca sunteti din aceeasi scoala poti sai dai un bilet in banca(eu am reusit sa cuplez niste prieteni i-am pus ei un bilet in banca cu te iubesc in peste 30 de limbi :) uite aici
http://andrutza.wordpress.com/2008/03/06/te-iubesc-in-toate-limbile/ e ceva mai special si daca o scrii de mana va fi si mai special:)

Răspuns utilizator avertizat