| TheKittyCatGirl a întrebat:

Hei! Trec la subiect:Am avut un cont de webkinz, cu numele de utilizator semnalul, iar parola nu o spun. Contul a expirat pe 12 ianuarie, dar mi-a mers sa ma joc pana in aprilie. De atunci, nu am mai intrat. Dar azi a venit o prietena la mine care iubeste webkinz, si am vrut sa ii arat contul meu, dar nu a mers! e foarte rau... aveam 9 webkinzuri. Oare nu mai merge pentru ca am vechime mare de cand nu am mai inscris un cod? Sau ce?!? TPU, va rog sa imi dati un cod pentru ca eu sunt din Vrancea si nu se mai gasesc webkinz.VA ROG SA IMI DATI PE MESAJ PRIVAT CODURILE IAR RASPUNSUL LA INTREBAREA DC NU MAI MERGE? PE PUBLIC IN RASPUNSURI! funda!

1 răspuns:
| cris2103 a răspuns:

Este prea vechi contul si sa expirat fa-ti altul bafta sper sa mearga