| MirunaGe a întrebat:

Hei, voiam sa va intreb care e treaba cu scrisul numelui pe paharele starbucks... si anume : de ce nu imi scrie si mie numele?laughing Adica imi cumpar de acolo, dar niciodata nu m-a intrebat de nume or smth, de ce? Trebuie sa ii zic eu, sau? Poate unora o sa vi se para amuzant, dar nu inteleg laughing
Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| queenmmarina a răspuns:

Hey, pai depinde de unde esti, daca esti din cluj, ar trebui sa iti scrie, pentru ca mie imi scrie, asadar in general, pentru atunci cand e multa lume si sa zicem ca ii termina altuia inaintea ta, daca i-ai spus numele doar te striga si l-ai luat, si daca vrei sa iti scrie, cere-i asta. Funda?