| sabinan01 a întrebat:

Hei!
Vreau si eu niste notite pentru Facebook ma poate ajuta cineva cu cateva notite?
Primul raspuns cu cele mai frumoase notite dau funda.:X:-p

Răspuns Câştigător
| PiScOtElL a răspuns:

E noapte iar

Si ma gandesc la tine,

Dar stiu ca e-n zadar

Ca nu mai tii la mine.

Te-am asteptat sa vii

Sa ne vedem din nou,

Ti-am scris si poezii!

Dar tie nu-ti e dor?

Ai cautat ca sa-mi explici

Dar n-am sa te-nteleg

Ar fi pacat ca sa te complici

Si taina sa-mi dezlegi!

Dar nu-nteleg un lucru:

De ce ma chinui?

Da-mi pace!

Spune-mi totul...

Spune-mi ca nu ma iubesti!

De-acum te voi lasa

Ma voi feri de tine

Ramai, fi fericit

Ramai, ramai cu bine!

°A pus suflet deşi ştia că greşeşte.
Ai nevoie de dovezi ca să crezi. Ai nevoie de iubire ca să ştii ce îţi doreşti.
Vrei să mă răneşti sau vrei să mă foloseşti pentru a-i răni pe alţii?
Dacă am să plec vreodată nu am să mai vin, pentru mine ai fost tot, eu pentru tine prea puţin
Sincer eu NU am regrete, dar urăsc faptul că am iubit prea mult

Cand o superi daruiestei o floare si un "Te iubesc" spus din suflet ♥
°Nimeni nu stie ce simti, sau daca stie pur si simplu nu-i pasa straight face
Nu ma intreba ce vreau, pentru ca nici macar eu nu stiu!
Viata m'a maturizat mai repede decat vroiam straight face
Nimeni nu mai stie sa asculte, nimeni nu mai stie sa dea un sfat, toti se gandesc doar la ei sad
Iubesc florile...Ele ma ajuta sa ma linistesc...ma ajuta sa zambesc, sa visez
De multe ori un cuvant provoaca mai multa durere decat o palma.
Nu suporti nici sa se uite altaa la mine laughing
Nu starile de pe facebook demostreaza ca iubestiwinking
Cur*e poti gasi peste tot, fete ca ea mai rarwinking
Cand o sa te vada cu altu de mana, zambind de fericire... o sa moara de geloziewinking
Ea a fost doar a ta...si tu nu ai pretuit'o...
Niciodata n-o sa incetez sa te iubesc ♥
Zambesc, dar ochii imi plang...
Rad dar inima imi moare...

1 răspuns:
| sabinan01 explică:

Winking