| Dana23 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu niste notite pentru facebook? Funda la cele mai tari

Răspuns Câştigător
| ioana1600 a răspuns:

Buna! Pai acum depinde si despre ce vrei notitele:p eu am avut cateva pe profilul vechi, dar am sters profilul! deci, am cateva! NUincerca sa ma pacalesti, ar fi o greseala imensa
Nimic nu e usor, dar totul este posibil
prietenii falsi sunt mai rau ca dusmanii
Oricum ar fi viata, traieste riscand
Oricine va avea ceea ce merita, e doar o chestiune de timp
Trateaza-i cum te trateaza, nu e niciodata gresit
Nu imi place sa ma vait de probleme, prefer sa actionez
In viata invata sa reusesti si singur
E greu sa nu iti pese de ceea ce intr-adevar conteaza
Crezi in ceea ce vezi, nu in ceea ce auzi
Da la o parte trecutul, traieste prezentul si fa mai bun viitorul
NU POTI TRAI IN TRECUT
Cine renunta de frica nu va ajunge niciodata unde vrea
O PERSOANA NU MOARE NICIODATA DACA O AI CU ADEVARAT IN INIMA
daca ar trebui sa raspund de fiecare data la intrebarea facebook-ului "la ce te gandesti" la mine pe wall ar ffi doar numele tau
NU EZITA SA MA CAUTI CAND AI NEVOIE, SUNT MEREU AICI!

| Dana23 explică (pentru ioana1600):

Multumesc ioana1600!

| ioana1600 a răspuns (pentru Dana23):

:* cu placere!