| Bianca1992013824 a întrebat:

Hei.Vreau un metin care sa cresti destul de repede si sa fie multi jucatori DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Metin2Energy, Metin2Felnac, Metin2 Omega, Metin2 Sony, Metin2 Gamesiasi, Metin2 4yours. Pe toate astea cresti repede, iti alegi tu care vrei. Bafta!

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

M-am apucat astazi sau reapucat mai bine zis de metin3D. E super tare, rate foarte mari, evolutii clasice as putea spune adica kinguri si alte armuri. Lvl maxim 250, are 6/7 dar nu poti pune aparari, bonusurile nu variaza. Sper ca o sa iti placa! Cu speranţa că anul nou va fi mai bun decât bătrânul 2014, îţi trimit o mie de urări de bine însoţite de îmbrăţişări şi îţi urez un An Nou Fericit!

| Emily_Kasisto_1996 a răspuns:

Metin2 Nr - pvm easy. Bafta happy