| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Vreu sa merg la strandul Cara, dar cand am dat sa vad preturile am dat de asta >-- http://www.strandtitan.ro/#PRETURI. Dar eu nu vreau sezlong sau altceva, vreau doar acces la piscina. Se poate sau trebuie sa iei cu sezlong (sau altceva). Daca se poate fara imi poate spune si mie cineva cat ar costa?

2 răspunsuri:
| HurremSultan a răspuns:

Bună.

Am fost eu în Ștrand Cara, acum câteva sâptămâni.
Intrarea este 30 de RON.
Șezlongul din lemn, este 20 de lei.Iar cel din plastic (cum sunt la mare) sunt gratuite.
Dar trebuie să ajungi dimineața, pe la 9-10 că să prinzi un șezlong din plastic (plus că unele mai sunt și rupte).

Pa, pa.

| dannyel86 a răspuns:

Intrarea e 30 de lei pe zi. Pentru sezlong, pret separat 20 de lei. Eu asa inteleg lucrurile si nu te poate obliga nimeni sa stai pe sezlong sau pat. Platesti intrarea si te distrezi. Vrei mai multe facilitati? Platesti in plus. Cred ca asta e valabil pentru orice strand disponibil in tara.