| kaileemckenzie a întrebat:

Heii! Care stie cum as putea sa slabesc? Fara diete sau pastile. Daca stiti ceva solutii care le pot face eu si sunt naturale. thinking

Funda!batting eyelashes

8 răspunsuri:
| ALYNAMARYA a răspuns:

Cel mai bine este sa faci cat mai mult sport, important este sa nu te infometezi, pentru ca, neavand de unde sa se alimenteze, corpul va se va hrani si dintr-o frimitura. Asa o sa gresesti. Mai poti incerca sa iti impui o ora dupa care sa nu mai mananci, de preferat ora 18.
Sa mananci mancaruri mai usoare, multe fructe, sa nu faci exces de carne. Cam greu, dar eu iti doresc sa reusesti. App. Sa nu renunti! Sarbatori fericite!

| cristiiiiiii a răspuns:

Sa faci mult sport, renunta la grasimi, dulciuri, fast-food

| Resurrection a răspuns:

Simplutonguerin exercitii fizice facute regualt big grin

| FreakyChucky a răspuns:

Sport si regim [nu cura de slabire]

| christianlaroka a răspuns:

Fa sport, cel mai sanatos lucru si iti garantez ca vei slabi.

| Lapusneanu a răspuns:

Sex dimineata la pranz si seara si doua gustari la 10 si 16.

| 34asdfg76543jh a răspuns:

Doar un cuvant iti zic: sport
funda?

| XbogdyX a răspuns:

Pai fa sport abdomene fugi si nu mai manca dupa ora 18:00 Succes funda?>