| Asdffd a întrebat:

Heii fetelor!
Ce va place cel mai mult voua sa faceti in timpul liber?

10 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

In timpul liber ies afara, ma uit la tv stau la pc, m auit la filme, cand, fac sport, merg la cumparaturi ls supermarket.

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Poi ce fac eu:Ies afara... Ce fac afara?:iesim in grup asa cam vreo 20 prieteni.Iesim in parca, Ne dam cu rolele, la parkour sau 3run cu baietii, Ne plimbam, ne luam de cocalari si de pitipoance pe strada, Iesim la o Bere si o Tigaralaughing. Cand ploua:Iesim pe ploaie, tot noi astia vreo' 20laughing...Iesim in ploaie si sarim in balti.Mergem in parca. avem acolo un loc acoperit unde povestim sau jucam carti, sau daca nu ies afara o chem pe cea mai buna prietena a mea la mine.Si mai facem noi multe alte lucruri nebunestilaughingde care se leaga vecinii.ca facem numai pagubelaughing

| ionik_1763 a răspuns:

Ies cu prietenii la un suc, barfim, cand e cald mergem la tara si ne udam, mananc semite, ascult muzica ma cert cu prietenii din 2'n 2 zile, mai am grija de strabunicu, fac naveta intre tara si acasa, intru pe rimel, bravo, TPU, incerc sa inteleg cum se da funda la intrebarile de genul asta... tu ce faci in vacanta?

| unefillefrançaise a răspuns:

Salut :)
Pai ies in oras cu fostii colegi, ascult muzica, caut pe net una alta [ retete, jocuri, filme :D ], intru pe TPU si incerc sa mai ajut si eu oamenii dupa puterile mele;)), ma uit pe www.animeplanet.ro [ la Courage, the cowerdly dog :x :)) ] si multe altele. Depinde de starea in care sunt :)

| Roxy a răspuns:

Pai acum ca e vara ies in oras non-stop... la un suc cu ceva prieteni sau cu un baiathappy
Ma dau cu bike-ul, cu rolele, ma plimb, ma duc la strand, la antrenamente, seara ma duc in ceva club sau cafenea...
Mai dau party-uri la mine la casa cu prieteni, merg cu cortul, la pescuit...big grin
Si cand ploua imi chem prieteni la mine la un film, intru pe TPUlaughing, ascult muzica sau am uit pe net la ce o mai aparutbig grin

| Anna_6465 a răspuns:

Pai.Imi place sa-mi petrec timpul cu prietenii mei. In casa daca vreau cant si ma inregistrez. Un pic de amuzament.Ma uit la tv."Explorez" TPU-ul.Pe afara cand ies joc coarda joc carti:de preferat urmatoarea cartesmug. Fac mai multe lucruri interesante dar astea-s cele mai frecvente. Oricum iti gasesti de lucru.big grintonguewinking

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Cant la chitara! big grin

Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa "rollez"laughing
Sa ascult muzica
Sa ma fac la par
Daca sunt cu prietenii diferite lucruri dar cel mai frecvent :
Sa radrolling on the floor
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cant
si ma ***

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica daca stau cu prietenii radem ne distram facem concurs de modelinglaughinglaughing, si cand sunt singura intru pe TPU, desii nu am contlaughinginca dar am de gand sa-mi fac, citesc, stau pe mess,tongue.