| Sosetsicaaa a întrebat:

Heii! Poate exista o relatie intre un capricorn si un taur? Dar intre un capricorn si rac?hee heeFunda

Răspuns Câştigător
| PrecioussGirl a răspuns:

Conteaza asa mult aceste zodii?
dupa parerea mea poate sa exista o relatie intre orice persoane.
daca aia de la tv spun ca cei din zodia peste sunt ambitziosi asta inseamna ca trebuie sa fie toti din acesta zodie asa? nu prea cred.
da poate la unii s-a intamplat sa fie asa. deh coincidentza. dar nu la toata lumea.
eu una nu prea cred in chestii de genu.

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi compatibilitatea dintre zodii, www.elystar.ro
Pa, pa.

| TheTruthBeneathTheRose a răspuns:

Desigur ca pot rezista astfel de relatii... nu conteaza daca va iubiti cu adevarat tongue

| 985436982 a răspuns:

Chiar crezi in horoscop?
Traieste-ti viata si nu te lua dupa horoscop ca e o tampenielaughing

| tauruss a răspuns:

Eu zic ca da intre taur si capricorn dar intre taur si rac nu prea!
deci funda?

| Alex3 a răspuns:

Eu is capricorn happy si ma inteleg cu taurii excelent si cu fecioarele, ma-nteleg f prost cu gemenii, leii, si cu sagetatorii ok.

| Alecsa4u a răspuns:

Ce treaba are?!
Numai in tampenii crede lumea in ziua de azi.sunt absurditati.
Doi oamenii care se iubesc.sau se plac.pot avea o relatie.nu conteaza zodia.sau alte tampenii legate de horoscop.straight face

| Catherine a răspuns:

Poate exista...o relatie intre toate zodiile...straight face

nu mai crede in astfel de aberatii (zodiacul)big grin:*...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate exista o relatie intre doi oameni care se iubesc, indiferent de zodiewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo de asta, mama e capricorn si tata rac big grin

| Cristi_8211 a răspuns:

Vezi tu la noi in Romania o relatie nu dureaza mai mult decat garantia codoului de nunta. Da sa zicem, deci cum am mai spus, daca cunosti persoana foarte bine poate ai sa vezi... scurt si la subiect TAUR si CAPRICON= DIVORT in mai putin de 5 ani. CAPRICON si RAC= Fato racul este bun langa rac! Doar... pai uneori merge. rolling on the floor

| SomeoneWhoCares a răspuns:

Pot exista relatii intre orce zodie daca partenerii se plac.