| Forevăr a întrebat:

Se poate intemeia o relatie intre un Rac si un Capricorn?

8 răspunsuri:
| ViVi99 a răspuns:

Nu conteaza daca persoanele au o anumita zodie. Intr-adever, unele zodii nu sunt compatibile, dar asta nu inseamna ca nu trebuie sati incerci norocul( in caz ca esti tu rac sau capricorn)

| vladmR a răspuns:

Lasa prostiile astea daca nu vrei sa pierzi mult din asta.Sunt niste bazaconii. daca tu il placi/iubesti si are acelasi sentiment o concordanta intre zodii e ultimu lucru la care sa te gandesti

| DeeaMarry a răspuns:

Eu sunt rac, iar prietenul meu e capricorn. Suntem de un an impreuna si ne iubim foarte mult.
Nu vad de ce nu s-ar putea intemeia o relatie intre un rac si un capricorn. Sa stii ca povestea cu zodiile nu e intotdeauna adevarata.

| Speed2000 a răspuns:

Da. Stiu o relatie formata din Rac si Capricorn! Deci se poaate

| Kitty1212 a răspuns:

Mai depinde. Uite daca vrei poti scrie pe google "combatibilitate zodii" si afli raspunsul. Insa nu tot ce e scris acolo inseamna ca e si adevarat. Acum depinde cum se inteleg cele doua persoane. Sper ca ti-am fost de ajutor:*

| UrsuletuldePlus a răspuns:

Tu chiar crezi in rahaturile astea cu zodii? Nu te consuma degeabalaughing

| linie a răspuns:

Da