| WhosYourDaddy a întrebat:

Heii.Puteti sa imi dati si mie niste idei pentru un nou videoclip pentru youtube? [Nu fac vlogg cu machiaje sau nails ].
http://www.youtube.com/user/MeGusta99Vlog?feature=mhee >----Primul meu Vlog. Subscirbe + Like.
Dau Fundaa!

Răspuns Câştigător
| hunea a răspuns:

Mi-a placut mult, pentru idee in viitor as propune niste intrebari vesele comice, pentru colegii de la scoala, sau sa imitati niste vedete, te poti distra cu asta mai ales daca o imiti pe tonciu bafta fetelor

1 răspuns: