| Bombonik09 a întrebat:

Heii tpu..Imi dati si mie niste statusuri triste..De dragoste distrusasad. Cele mai multe si frumoase FUNDA.love struck;*happytongue

5 răspunsuri:
| alexalexandra55 a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| Onica_Cassy_1993 a răspuns:

Am plans, m-a durut, ti-ai batut joc de mine, dar acum e randul meu sa-mi bat joc si sa rad de suferinta mea...nu stiu daca e bun, dar am incercat:*

| andreyutzyltau a răspuns:

Buna! Draga mea, eu iti pot da sute de status-uri triste, sunt pe net o multime! Insa nu te vor ajuta la nimic, daca ai trecut printr-o dragoste distrusa! Parerea mea e sa te gandesti doar la lucruri frumoase, optimiste, vesele si sa ignori, cu toate ca nu e simplu, lucrurile urate, dureroase! Viata este prea scurta, este una singura si e pacat sa fim mereu suparati, dezamagiti! Incearca sa-ti umpli timpul cu iesiri cu prietenii, plimbari, activitati recreatoare si placute care intr-adevar te vor ajuta sa depasesti momentul dificil si cu siguranta te vor si ajuta pe tine, ca persoana! Eu nu tin neaparat sa-mi dai funda, insa tin neaparat sa nu mai fii suparata si dupa ce ai citit acest mesaj sa zambestihappy! Iti doresc succes in tot ceea ce vei face si o viata frumoasa, plina de iubire, sentimente placute si sincere!>big grin

| Bombonik09 explică (pentru andreyutzyltau):

Andreyutzyltau iti multumesc ca mi'ai spus ce sa fac..Chiar daca v'a fii mai greu voi incerca asa cum ai spus tu.happy
Multumesc!

| andreyutzyltau a răspuns (pentru Bombonik09):

Cu mult drag!big hug