| KidzzzAww a întrebat:

Heii TPU! Intrebare asa de plictiseala.
Cu ce as putea sa asortez o pereche de pantaloni maro si opincute albastre? :]]

Răspuns Câştigător
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Ori o cămaşă/bluză sau un tricou maro/bej/crem (ceva în zona culorilor pământii) ori pe albastru/alte nuanţe de albastru.
Asta ar fi ideal, să se regăsească sus o culoare pe care o ai în partea de jos.
Dacă nu ai, poţi să încerci ori cu ceva alb ori cu ceva negru.
Astea sunt non-culori, merg la orice.
Oricum faci, vezi să nu ai mai mult de 3 culori pe tine.

3 răspunsuri:
| ℜëßëℓå a răspuns:

Eu as spune o bluza rosie simpla sau cu imprimeu negru, si o vesta de blugi. happy

| LiiaX3 a răspuns:

Heii`happy poate cuu cevaa alb... Sau chiar si albastruu`. Incearca si vezii cum iti vinn`.rolling on the floor

| andreeaeubwaa a răspuns:

Hmmm thinking incearca sa gasesti un maieu alb transparent si sa fie cat mai larg ca sa se vada o bustiera albastra sau sutien albastru inchis pe dedesubt si ia-ti la mana mai multe bratari colorate... dar daca nu ai un maieu albaastru cu model dragut ar fi super.winking pser ca te.am ajutat. laughing :d