| Angellx3 a întrebat:

Heii TPU, vreau si eu niste sblog - uri, site-uri cu statusuri frumoase de dragoste, tristete cat mai originale. Cele mai frumoase statusuri, funda love struck

2 răspunsuri:
| TeUrSsCsYtEiUbEsC a răspuns:

Imi spuneai ca sunt un inger pentru tine, acum stiu ca-n serile senine, uneori si ingerii mai plang.
Iubirea incepe cu un zambet, continua cu un sarut si se apoi termina cu o lacrima.
acum totul e doar o amintire vie.Scrisa in timp pe foi de hartie.
• E de ajuns sa am incredere in mine • In ce pot sa fac ca sa fie bine • Poate intr-o zi iti vei aminti • Ca am avut grija de tine • Macar o zi •
N-am sa rup in 2 pozele in care ne imbratisam.Fiindca imi e dor de baiatul care mai de mult il iubeam.Acum ochii ce ma privesc imi par straini si rai.Dar ei nu ma mai ating chiar daca stiu ca sunt ai tai.
Nu vei stii niciodata ce s-a intamplat de fapt... daca te-am uitat sau doar ma prefac! ღ♥
Intr-o zi ne-am intalnit, si ne-am placut si ne-am iubit, lumea parca a innebunit, si intr-o zi ne-a despartit…
6. Esti atat de dulce atunci cand zambesti, cand razi, cand plangi, cand ma certi, cand ma alinti, cand ma iubesti!
iti mai aduki aminte cum ne'am cunoscut? si cum ne bufnea rasu ca ne apropiam prea mult?:d.eu eram prea mica tu erai pustan,eu eram cumintebig grintu erai golan:X:X:X
Multi imi gasesc defecte impresii in cap, zi de zi cate un fraier se crede baiat de baiat
Il iubbb pentru ca e indiferent, arogant, golan DAR E AL MEU love struck pentru ca asa a vrut Dmzlove struck
Nu ma crezi in stare? Nici o problema, nu ma cred nici eu! d.aia ferestate de ziua in care o sa prind tupeu!
Ce rol vrei sa joc acum? Sa fiu ca ieri nevinovata sau azi ca niciodata
Vreau cu trupul meu sa iti soptesc, cu gura mea sa iti vorbesc, cu ochii mei sa te privesc si cu inima mea sa TE IUBESC
Sunt clipe din trecut peste care am trecuthappysunt momente in viata care sinker m’au durutsadsadsunt clipe care nu au fost in totalitate uita-te sunt clipe in viata cand nu poti trece peste toate
"•Mereu vei cauta la o alta Ea • Ceea ce adorai la mine candva • love struck""
"Numai ea gaseste privirea sau fraza simpla care pune balSam pe raniLe mele love struck! Te iuBesc:X
Si ca sa evit dezamagirile,am învatat sa nu mai am asteptari de la nimeni.
Cei care nu spun nimic,simt totul.
Nu stiu ce sa spun,ori te-ai schimbat,ori nu te cunosteam eu deloc
#Indiferenta unora îmi face foarte mult rau.
Unde dragoste nu e... nu e nimic:
O noua zi... Un nou inceput.
Hai` du-te si nu privi în urma
Pierduta intr-o cascada de cuvinte fara inteles. Mergi usor prin ploaie ca nu ai de ales
Poti sa suferi,sa disperi sau sa traiesti. Totul are pret,depinde cât platesti.
Degeaba il ai langa tine, daca el nu'si poate lua gandu` de la mine.winking
Sunt Momente in viata cand esti mai impiedicata si mai aiurita ca niciodata!
Tu îmi faci inima sa râda, chiar daca ochii mei plâng
De obicei, oamenii fara care tu nu poti trai, pot sa traiasca fara tine
Un zâmbet fals nu se observa mereu. Privirea, însa, nu poate minti
Daca am sa plec vreodata nu am sa mai vin, pentru mine ai fost tot, eu pentru tine prea putin
Noi: 2 nebuni ce n-am stiut sa ne întelegem. Lumea: un sanatoriu din care nu stim ce sa alegem.
Vrei sa ma ranesti sau vrei sa ma folosesti pentru a-i rani pe altii?
Ai nevoie de dovezi ca sa crezi. Ai nevoie de iubire ca sa stii ce îti doresti
Acum chiar vreau un catelus:Xpai ala il cumpar si nu mai pleaca de langa mine, nu ma dezamageste si
e mereu alaturi de mine-hee hee
Stiu si prietenii tai ca mori dupa ochii meilove struck si ai vrea sa fie ai tai:X
Don't worry, be happy!?
Vreau sa-mi dai curaj sa zbor...acolo unde stiu ca pot visa în culori
, vreau sa-mi dai curaj sa sper, sa uit tot ce-a fost ieri,
vreau sa iubesc...
Kam atat.din pacate nu pot sa-ti dau mai multe deoarece mi s-a sters hard'discul si numai am putut sa recuperez nimic din totstraight face
.sadsadam avut o gramada mai frumoasesaddar numai am nimic. funda?happy

| EugeniaBotezat999999999999999999999999999999999 a răspuns:

Am fost sincera, dar am fost mintita...am avut incredere, dar am fost dezamagita...am asteptat dar nu am fost asteptata, am iubit dar nu am fost iubită