| escroaca a întrebat:

Vreau si eu statusuri originale si frumoase. Unele asa frumoase, de baieti, de dragoste, tristete, tradare, dezamagire, indiferenta.

7 răspunsuri:
| gossipgirl a răspuns:

Uite cateva din repertoriul meu laughing
1. What makes YOU happy? happy
2. *Upside down - descri cum te simti
*We brake the dawn
*Let the bass kick in Miami b*****
*Adagio for strings
*This town is our town, this is so glamorous, bet you wanna live like us and to be one of us big grin
3. Baietii = sursa (in)epuizabila -depinde de preferintawinking
4. Do you wanna feel how it feels?

Decat asta imi vin in minte :p
BYE`

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Fata MoDeL... asta O sa Fiu pT eL[love struck]
2.•ღItzi place zambetul si chipul meu de copil__Itzi place cum arat__Itzi place al meu stil__Itzi place ca n`am figuri si ca sunt naturala__Itzi place ca exist si ca sunt reala•ღ
3...sa iubestifara conditzii...sa vorbestifara intentzii, sa daruiestifara motive, sa tzii la cineva fara explicatzii
4. Ce`am simtzit ca Tn nu mai Simtzisem vreodata.Era un Sentiment ciudat, dar Incepea sa`mi Plak.
5.Ma acoperi, ma intelegi, ma strangi in bratze si ma incalzesti...ma faci sa cred ca in 2 este mult mai greu sa pierzi...
6. Esti. GanduL. MeU. BuN. ShI. PoatE. ca. O. Sa. Am. ca. Tn. Un. SfarshiT. de. DruM.
7.♥EL e singurul ce poate cand apare sa`mi trimita problemele departe♥
8.[♥]un nou inceput fara vreun sfarsit •sa ne iubim fara sa stim ca ne-am iubit •fara explicatzii sau sfaturi de la altii[♥]
9.Iti doresti sa ajungi in rai, dar te trezestila spital Ce`ai trait nu e vis, e un paradis artificial
10. Oricum nu mi-ai vazut niciodata durerea...Si chiar daca`ar fi fost asa ai fi ales placerea...
11. º•Tu tzineai Mult la el,. º• Va protejatzi Unul pe altul Dar acum A venit timpul, cand viata iti da Sah`matul. º•
12.♥EL e singurul ce poate sa`mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate♥

| D3yu_1112 a răspuns:

Cr3dEam.ca o Sa te schimby si totul va fy...BYNE.dar am avut prea multa incredere in TINEsad

Dc te'ay sckimbat...crezii ca e bine? Ramai uh cu orgoliu tau.Sy uita'ma pe minesad

Sy.ma intrebare de multee orii.DC TE IUBESC? dar acum am realizat Ca esti singura persoana care m-a facut sa ZAMBESC:X:X

| D3yu_1112 a răspuns:

M'as intoarke la tine daca as putea.Te'as strange din nou in brate daca as uita.Te'as IUBI iar. DAKA TE'AI SCHIMBAsigh

Chiar daca te mint ca te'am uitat.NU E ADEVARAT.Niciodata nu voi uita ca ai fost in viata mea

Hay. vrei sa uitam tot ce s-a intamplatworried sa o luam din nou de la capsigh

Am pus orgoliu in fata senimentelor DAR N'A fost bine acum imi e dor de TN worried

Sy credeam ca daca. te voi pierde NU VOI REGRETA da pakat ca asta a fost doar parerea mea worried

may sty...cik frate...ERA DOAR UN VIS.ca fratelee nu se schimba peste noapteee:-J

am incercat sa fiu cu altcineva sa te uit dar n-am putut il sarutam pe el.dar tot tu erai la mine in gand

NU pot sa cred ca te'am iertat.Sy ca asa repede tot ce mi'ai facut am uitatworried DAR lasa tot ce mi'ai fakuth uh candva:-J iti voi fake eu cand ma voi sathuraawinking

GT.Crdm ca te'ai schimbatbatting eyelashessi ca tot ce a fost urat s-a terminat:-J.DAR poate nu a fost adevaratworriedPoate a fost doar un vis ciudatworried

poate ca nu ti'am spus prea des ca te iubesc acum asta e asa a fost sa fie UN SINGUR lucru il regret Ca n'am avut ocazia sa'ty spun cat tin la tinesad

La inceput am crzt ca'mi va fi dorsadDar am realizat ca nu m-am indragostit de tine si de pers care am crezut ca esti:*

Sy poate aSa e mai ByNe SAu asa crezy uh:* RamaY cu ea o Sa'tY seaMa candvA cA sunt synGura ce TE IUBEAsad

Imy ziceaY ca'S reke DAR tu ma fAkeai sa fYu asa chiar daca n'o sa te MAI vad nu voy uita privirea tasad

TE tin strans in brate si as vrea sa-ti dai seama ce mult TE IUBESC.dar mai rau ma amagesc.as vrea sa'mi dau seama ca nu esti ce'mi doresc

MeReU o sa raMay in iNiMa mea :* cHyaR daca o sa fyU cu alTcnV.oh go on o sa'y spUn Te IubEsKchatterboxsY in gaNd o sa'my soPtesK :-