| pinguinulzburator a întrebat:

Heii TPU! Vroiam sa vad daca exista si altii fani animeuri, sau care citesc manga.Eu sunt o mare "otaku".Apropo,am o pagina destul de mica de fb,facuta special pentru cei ca mine. Daca va intereseaza,oricum caut admine/admini activi,va pot da linkul printr-un mesaj, sau chiar aici.

5 răspunsuri:
| Mari2104 a răspuns:

Ce anime faine ai mai vazut?puppy dog eyes

| pinguinulzburator explică (pentru Mari2104):

Fairy Tail,Tonari no kaibutsu-kun, Naruto (ambele), citesc Mirai Nikki, Soul Eater, Claymore... Daca vrei sa dai like paginii mele sa imi spui!

| Mari2104 a răspuns (pentru pinguinulzburator):

Dap...vreau sa dau un likebig grin

| Mari2104 a răspuns (pentru pinguinulzburator):

Gata big grin... Tare pagina happy