| Drobota_Erika_2000 a întrebat:

Heii! Mâine vine o prietenă să doarmă la mine (de revelion), dar habar nu am ce activități am putea face. Îmi doresc să nu ne plictisim, având în vedere că vom fi singure in toată casa. Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Buna, ati putea sa va distrati si sa iesiti in oras unde se aduna mai multi oameni, sau daca vreti acasa am gasit un site care sper sa va ajute http://sfatulparintilor.ro/......ine-acasa/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai indicat: Mai chemati cativa baieti si organizati o orgie in toata regula.

| norbylovesyou a răspuns:

Revelion cu dan negru

edy ce naiba.