| Biutsabianca a întrebat:

Heii, vreau si eu statusuri frumoase de dragoste, daca se poate create de voi, dau funda, promitt! happy

1 răspuns:
| Lenytza a răspuns:

M-am uitat in portofel si era gol, m-am uitat in buzunar si am gasit doar cateva monede, m-am uitat in inima si te-am gasit pe tine. Abia atunci am realizat cat de bogat sunt! 2 Vreau sa-ti fur inima, caci tu mi-ai rapit-o pe a mea.3TE iubesc si arde inima in mine pentru ca focul iubirii noastre nu se va stinege niciodata de aceea nu spune nu iubitule. 4Daca as alege intre tine si viata as alege viata iar tu ai plkeca suparat dar trebuie sa stii ca tu esti viata mea! Fundita?big grin